images/sample/slideshow/logo-loading.png

شنبه, 30 -2668 19:55

درباره شرکت نرم افزاری و خدماتی اپرا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

 الکترونيک پويا روژين اکسير (اِپرا) يکي از تخصصی ترین گروه هاي طراحيِ مهندسي، اجرا، راه اندازي، پشتيباني فني و اداري براي پیاده سازی ایده ها و نوآوری های فنی است.  این شرکت دانش بنیان در دو حوزه الکترونیک و کامپیوتر درحال فعالیت می باشد.

 هسته اولیه مجموعه متخصصان  الکترونيک پويا روژين اکسير (اِپرا) از سال 1385 تشکیل شده و تحت عنوان سازمانی اِپرا از سال 1389 با نام ثبتی الکترونيک پويا روژين اکسير(اپرا) و با همکاری جمعی از متخصصان خبره و اعضای هیئت علمی دانشگاه های برتر کشور برای انجام هرچه بهتر و علمی تر پروژه های محوله پا به این عرصه نهاده است و تاكنون اجرای بيش از ده ها پروژه بزرگ در زمینه ی برق، کامپیوتر و تلفیقی از آنها را به صورت موفق براي شركت هاي بزرگ فعال در حوزه صنعت، فناوری اطلاعات، بانک ها و موسسات بزرگ کشور در رزومه كاري خود ثبت کرده است.

IT

شرکت اپرا فعالیت های زیادی را در زمینه ی IT انجام داده است که تولید اولین سامانه ی وب کنفرانس فارسی (وپرا) از جمله ی این فعالیت ها و از افتخارات شرکت می باشد. از دیگر فعالیت های شرکت تولید نرم افزار ها و سامانه های آموزشی و آزمون آنلاین می باشد که سامانه ی جامع آموزش مجازی(سجام) یکی از موارد انجام شده می باشد شرکت اپرا در زمینه های آموزشی فعالیت های فراوانی انجام داده و با تولید سامانه های آموزشی از قبیل وب کنفرانس فارسی، آموزش و آزمون آنلاین، هوشمند ساز مدرسه  و نیز تولید محتوای آموزشی گام مهمی در عرصه آموزش فراگیر برداشته است. سامانه های کنترل پروژه ی اپرا نیز از جمله مهمترین محصولات شرکت می باشد که این سامانه زمینه ی مناسبی را برای ارتباط اعضای مجموعه با یکدیگر و با و مشتریان فراهم آورده که مشتریان با استفاده از این سامانه در هر لحظه می توانند با اعضای شرکت ارتباط برقرار کرده و از روند انجام پروژه اطلاع یابند، همچنین تولید سامانه ی اتوشارژ ایرانسل که  با همکاری اپراتور ها و بانک های بزرگ کشور انجام شده است وتولید سامانه های نیروگاهی از جمله محصولات دیگر شرکت می باشد. تولید نرم افزارهای رایانه و موبایل و طراحی سایت ها و پورتال های شخصی سازمانی و دولتی بخش دیگری از کارهای در دست اقدام شرکت می باشد.

 

 

 

Circuit-Board-Soldering

واحد برق شرکت با تمرکز بر طراحی و مهندسی، در زمینه مهندسی معکوس، طراحی انواع دستگاه های الکترونیکی و مونتاژ بردهای الکترونیکی در عرصه های دریایی، پزشکی، هوایی، نیروگاهی و نظامی در عرصه نو آوری و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا پیشتاز می باشد.

متخصصان شرکت خدماتی و مهندسی  با انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی، توانسته اند در زمینه های مختلف علمی از تجربیات و دانش روز دنیا بهره برده و در کنار پایبندی به منشور اخلاقی سازمان رضایت مشتریان را جلب نمایند.

 

 

خواندن 36042 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 05 آبان 1396 06:57

موارد مرتبط

محتوای بیشتر در این بخش: « پنل پیامک منشور اخلاقی اپرا »

580 نظرها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…