images/sample/slideshow/logo-loading.png

یکشنبه, 18 مرداد 1394 00:00

شرکت اپرا با تکیه بر طراحان و برنامه نویسان حرفه ای خود، قادر به تولید انواع نرم افزارهای تحت وب می باشد. از جمله نرم افزارهای تحت وب تولید شده در واحد نرم افزار شرکت اپرا که می توان نام برد:

می باشد.

نرم افزارهای تولید شده توسط اپرا،  امکانات متعددی از جمله: امکان برگزاری جلسات به صورت آنلاین، به اشتراک گذاری انواع فایل های صوتی و تصویری، امکان ایجاد آزمون های مجازی، تصحیح این آزمون ها، مکالمه ی  ویدیویی و ... را در اختیارسازمان ها، شرکت ها، مدارس و ..... قرار می دهد.

همچنین شما می توانید  با استفاده از دوره ها و آزمون های اینترنتی، بدون صرف وقت و هزینه دانش کاربردی را در زمینه های گوناگون بالا برده و موفقیت بهتری در شغل و حرفه کسب نمایید.


یکشنبه, 18 مرداد 1394 00:00

تولید نرم افزارهای تحت ویندوز

تولید نرم افزار های تحت وب

 

 

متخصصین اِپرا با تکیه بر دانش و تجربه و با همفکری سایر همکاران، اقدام به تولید انواع نرم افزار عمومی و تخصصی نموده است. هدف اپرا، طراحی بهترین نرم افزار ممکن برای نیازهای مشتریان می باشد به همین دلیل در طراحی نرم افزارها، از استانداردهای ویندوز یا مایکروسافت در برنامه نویسی خود استفاده می کنیم تا نرم افزار طراحی شده مطمئن و با قابلیت بسط باشد.

از جمله موارد مهم انجام شده در تولید یک نرم افزار توسط اپرا :

1) تعریف مسئله که شامل، اهداف برنامه، شناسایی گروه کاربران، پشتیبانی از شبکه برنامه، اولویت بندی تعدد نیازمندی بخش ها برای میزان دسترسی، گروه اطلاعات در دسترس افراد و گروه های معین، آنلاین بودن برنامه، پارامترهای ثابت و متغیر، میزان استفاده همزمان و ...

2) استفاده از طراحی محیط جذاب و متناسب با فضای کاربرد برنامه

3) دسترسی آسان کاربران به بخش ها به تناسب میزان کاربرد، و تعیین سطوح دسترسی برای گروه ها

4) طراحی به گونه ای که تمام کاربران بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار نمایند.

5) امنیت اطلاعات و داده ها و بانک های اطلاعاتی نرم افزار

6) قابلیت گرفتن خروجی از برنامه و داده های درون برنامه، و امکان انتقال آن به برنامه در جای دیگر و یا نسخه جدید آن.

7) امکان به روز رسانی داده ها از طریق وب سایت شرکت و دریافت نسخه های تکمیلی و رفع اشکال احتمالی

8) سایر پارامترهایی که به تناسب پروژه تعریف شده تغییر می یابند.

 

یکشنبه, 18 مرداد 1394 00:00

سامانه وب کنفرانس

 

به دلیل نیاز روز افزون به آموزش فراگیر و برگزاری کنفرانس های سازمانی با شعاع جغرافیایی جهانی، و نیزانتقال مهارت ها از راه دور، لزوم استفاده از یک سیستم برای مدیریت و برقراری این خواسته ها احساس می شود.

شرکت اپرا افتخار دارد با استفاده از سیستم وب کنفرانس (وپرا) که حاصل همت و پشتکار متخصصان شرکت می باشد در این راستا گامی نو برداشته و به عنوان خدمت همگانی اقدام به برگزاری وب کنفرانس ها و جلسات سازمان ها، شرکت ها و موسسات آموزشی نماید .

آیا تا به حال به هزینه محیط های فیزیکی محیط جلسه (کلاس) و یا هزینه و دغدغه رفت و آمد حاضرین در جلسه (کلاس) اندیشیده اید؟

آیا تا به حال به هزینه بالایی که برای دوره های آموزشی تکراری می پردازید فکر کرده اید؟

آیا تا به حال اندیشیده اید که بسیاری از علاقمندان به حضور در جلسات آموزشی شما، این امتیاز را به خاطر تداخل زمانی با کار خود از دست می دهند؟

آیا مایلید خستگی راه را برای مدرسین و فراگیران خود برطرف نمایید و زمان رفت و آمد را به زمان یادگیری و یا استراحت آنان بیفزایید؟

آیا....

با استفاده از سامانه وب کنفرانس وپرا و سامانه آموزش مجازی و برگزاری آزمون های مجازی سجام ما به همه سوالات اینچنینی پاسخ مثبت داده ایم.

 

{tab  خصوصیات |red}

 1. نخستین سامانه وب کنفرانس فارسی در دنیا
 2. دارای امنیت بالا با توجه به لینوکس بیس بودن سیستم
 3. محیط گرافیکی جذاب و قالب های متنوع
 4. سهولت استفاده در عین جذابیت برای کاربران
 5. قابلیت تطبیق با سطوح آموزشی مختلف و برگزاری کنفرانس های سازمانی
 6. بهترین سیستم جهت آموزش نرم افزار با توجه به قابلیت نمایشdesktop  برای سایر کاربران
 7. عدم نیاز به تجهیزات سخت افزار گران قیمت
 8. عدم نیاز به تنظیمات IP اختصاصی
 9. تحت وب بودن سامانه بدون محدودیت جغرافیایی کاربران تنها با دسترسی داشتن به اینترنت پرسرعت
 10. پشتیبانی آن لاین توسط شرکت اپرا که کاربران را جهت استفاده و گزارش خطاهای احتمالی سیستم یاری می کند
 11. قابلیت انطباق با مرورگرهای مختلف

 

{tab امکانات مورد نیاز |red}

  
  headsetهدست
  امکان دریافت و ارسال صدا به صورتی که تداخل نکند
        webcamوب کم

        برای ارسال تصویر ویدیویی شما

     
browsers
       مرورگر پرسرعت
     مرورگر استاندارد و سازگار با سیستم های آنلاین
adsl
     اینترنت پرسرعت

      اینترنت پر سرعت با حداقل سرعت ارتباطی 128MB برای ارتباط با حداقل امکانات

 
 

{/tabs}

سه شنبه, 09 تیر 1394 00:00

تولید محتوای آموزشی توسط شرکت اپرا

از آنجا که شرکت اپرا دارنده سامانه جامع آموزش مجازی است، ادعا می نماید که نسبت به قابلیت های سامانه های آموزش مجازی اشراف داشته و می تواند محتوای در خور برای موسسات ، سازمان ها و آموزشگاه های دولتی و خصوصی ایجاد نماید. 

متخصصان تولید محتوا در اپرا بر این نکته واقفند که توجه به گروه سنی، رده اجتماعی و نیز نوع محتوا در قالب و ساختار ظاهری محتوا بسیار نقش آفرین است.

همچنین توجه به  محتویات موجود و سازگار نمودن آن با سامانه آموزش مجازی خود نکته ای است که نباید از آن غفلت نمود.

برای ایجاد محتوایی کامل و شاخص، به متخصصان اپرا فرصت دهید تا با شما و خواسته های شما همگام شده و شما را جهت رسیدن به خواسته هایتان یاری دهند.

 

mohtavaye amouzeshi

شنبه, 27 ارديبهشت 773 04:30

سامانه آموزش آنلاین

 سیستم آموزش آنلاین  سامانه آموزش و آزمون آنلاین محصول دیگری از شرکت اپرا می باشد که در جهت گسترش بستر آموزش برای همه و به شکلی برابر ایجاد شده است. سامانه آموزش آنلاین با مطالعه گسترده بر روی قوانین آموزشی جاری، ضوابط و شیوه های آموزش و ارزیابی در آموزش سنتی و توجه به امکانات موجود طراحی و ارایه شده است.

  آموزش مجازی شامل بخش های زیر می باشد:

 • آموزش آنلاین

استفاده از ابزارهاي تكنولوژيكي مختلف مبتني بر وب يا توزيع شده براي مقاصد آموزشي است. نام هاي ديگري مانند آموزش از راه دور، آموزش برخط، سيستم مديريت آموزشي، سيستم مديريت دروس و غيره هر يك به تنهايي جنبه هاي مختلفي از آموزش الكترونيكي را شامل مي شوند.

 • آزمون آنلاین

طرح کردن سؤالات یک آزمون، چاپ کردن و تکثیر آن‌ها به تعداد مورد نیاز، برگزاری آزمون به روش سنتی، تصحیح اوراق و اعلام نتایج مدت‌ها پس از برگزاری آزمون از مشکلات عمده اساتید، معلمین و مدرسین و حتی داوطلبان شرکت در آزمون است.اما امروزه با عمومی‌تر شدن استفاده از کامپیوترها، می‌توان انتظار داشت در مراکز برگزاری آزمون، تعداد قابل توجهی کامپیوتر، در دسترس باشد. حال، اگر بتوان با توجه به توانایی بالای کامپیوترها شرایطی را فراهم کرد تا مشکلات مذکور، کمتر و در کل، سرعت برگزاری یک آزمون تا حد ممکن سریع‌تر شود، می‌توان از بسیاری از کارهای اضافی جلوگیری به عمل آورد.

امکانات سامانه:

id cards

 مدیریت کاربران

پشتیبانی کامل مدیریت کاربران، کاربری های تعریف شده بر اساس نیاز شما.مدیریت کاربران توسط مدیر سامانه انجام می شود؛ که شامل مدیریت کاربرها، اختصاص درس ها و دوره ها به کاربران و قابلیت ایجاد نوع کاربری جدید می باشد. سجام از سه نقش کاربری: دانشجو (فراگیر)، استاد (ارایه دهنده) و مدیر پشتیبانی می کند. هر کاربر باید یک نقش پیش فرض داشته باشد،اما می تواند در دوره ها و شاخه های مختلف نقش های مختلفی را داشته باشد. این برای نمونه به کاربر اجازه می دهد که در یک دوره به عنوان فراگیر شرکت نموده و در در دوره دیگر به عنوان استاد و یا نقش دیگر. صرف نظر از این سه نقش پایه، سجام به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نقش کاربری (نوع کاربری) جدیدی را اضافه کنید و برای آن نقش جدید سطح دسترسی به بخش ها را مطابق میل خود تعریف کنید. برای مثال، می توان نقش کاربری «میهمان» را به سه نقش پایه بیفزایید و به گونه ای تنظیم کنید که کاربران با این نقش نتوانند پیامی را در تالار گفتمان ارسال کنند و یا به محتویات درس یا دروسی دسترسی نداشته باشند.


file manager 

 مدیریت فایل ها و کتابخانه الکترونیکی

بارگذاری، مرتب سازی، استفاده و به اشتراک گذاری فایل ها توسط هریک از کاربرانسجام دارای مدیریت فایل پیشرفته ای است که به شما اجازه بارگذاری، باز بینی، اشتراک گذاری، فشرده سازی، تغییر نام و حذف فایل را می دهد. شما همچنین می توانید فایل ها را در فهرست راهنما مرتب کنید. چندین فایل می تواند در قالب یک فایل zip بار گذاری گردد. سجام به صورت اتومات آن را unzip می نماید. همه فایل های بارگذاری شده در فولدر مخصوص کتابخانه الکترونیکی به اشتراک گذاشته شده و می تواند توسط کلیه کاربران دروس دانلود گردد.


 gauge

مدیریت 

مدیر کماکان یک انسان است. سجام نیز به همان میزان واسطه هایی را برای مراقبت و نظارت قرار داده است.مدیر قادر به کنترل کلیه ابعاد سیستم می باشد و برای این کار واسط های بسیار آسانی برای استفاده و کنترل مدیر قرار داده شده است. پشتیبانی ماژول های جدید به وی این امکان را می دهد تا سیستم مورد نظر خود را پیاده سازی کند.


 access rules

قوانین در دسترس

محدود کردن یا هدایت کردن کاربران از طریق محتواشما در این مورد می توانید تعیین نمایید که کاربر چه باید بکند و چگونه باید انجام دهد. در این شیوه شما می توانید کاربر را طبق یک مسیر آموزشی معین راهنمایی کنید.


 customization

سفارشی سازی و قابل استفاده نمودن

کشیدن و رها کردن ابزارها به محل دلخواه، انتخاب پوسته و قالب جدید، فعال نمودن ابزارها برای هر درس. سجام روش های بدیع و انعطاف پذیری را برای اینکه سیستم جذاب و متنوع باشد، در نظر گرفته است.


multilingual

سیستم چند زبانی

سجام قابلیت پشتیبانی از زبان های مختلف را دارا می باشد و افزودن زبان جدید به آن به سادگی انجام می شود.

course management

 درس ها، دوره ها و موضوعات

مرتب کردن دروس بر اساس موضوع ، دسته بندی چند درس در یک دورهمدیریت دوره که توسط مدیر انجام می گیرد؛ شامل مدیریت درس ها، مرتب سازی منطقی درس ها به موضوعات بر طبق موضوع ، و دسته بندی چند درس در یک دوره می باشد. همچنین در این قسمت نیز امکان افزودن کاربران مجاز به استفاده از یک درس یا دوره به لیست مربوط به آن درس یا دوره فراهم شده است.


 glossary

واژه نامه

 توضیحات واژه نامه می تواند محتوا را کامل کند.توضیحات واژه نامه که وارد سیستم می شود به طور خودکار مرتب شده و به ترتیب حروف الفبا قرار می گیرد. همچنین این لغات می تواند با محتوای درس به گونه ای پیوند داشته باشد تا زمانی که کاربر با موس روی آن کلمه مورد نظر توقف می نماید، توضیح مورد نظر برای کاربر نمایش داده می شود.


projects 

پروژه ها

 امکان تعریف یک پروژه با مهلت زمانی محدود، تعداد نفرات محدود و قابلیت مشاهده روند انجام پروژه.شما می توانید ضمن ایجاد یک پروژه برای آن مهلت زمانی تعیین نموده و به کاربران ارایه نمایید. کاربران بایستی یک فایل را به عنوان نتیجه پروژه در سیستم بارگذاری کنند. استاد درس به فایل های بارگذاری شده دسترسی داشته و به هریک از آن ها نمره و امتیاز می دهد.

 

test builders

 آزمون ساز

ایجاد آزمون ها از سوالات موجود دربانک سوال . امکان ایجاد انواع سوالات، استفاده چند باره در آزمون های مختلف.سجام دارای سامانه پیشرفته آزمون ساز در درون خود می باشد؛ که از انواع مختلف آزمون ها و نیز انواع متفاوت سوالات را پشتیبانی می نماید. کلیه سوالات در یک بانک سوال ذخیره می شود و می تواند در آزمون های مختلف یک درس مورد استفاده قرار گیرد. هر سوال می تواند سطحی از دشواری، زمان مورد نیاز برای پاسخگویی و وزن را به خود اختصاص دهد. در زمان ایجاد یک آزمون، شما می توانید پارامترهایی را تعیین کنید و آزمون ساز با توجه به آن ها سوالات را از بانک سوال انتخاب و آزمون را به صورت اتومات ایجاد نماید. در صورت خواست استاد یا مدیر، آزمون می تواند توسط کاربر تکرار شود و در هر بار آزمون سوالات به صورت تصادفی تنظیم گردد.

 

editor

تولید و ویرایش محتوا

سجام دارای ویرایشگر بسیار قدرتنمد و انعطاف پذیر محتوا بوده که در داخل آن امکان پشتیبانی فایل های مولتی مدیا (صوت، تصویر، ویدیو و ...) فراهم گردیده است.سجام استانداردهای جهانی تولید محتوا را در نظر گرفته است. شما می توانیداز آن برای افزودن حجم زیادی از داده های مولتی مدیا با فرمت های متنوع برای محتوای خود شامل تصاویر، ویدیوها، صوت ها،فایل های جاوا، اپلت ها، و فرم های ریاضی استفاده کنید. برای کاربران با سابقه بسیار بعید می نماید که تمام محتوا در فرمت HTML باشد. محتواها می توانند در تعداد نامحدودی از لایه های تو در تو که «بخش» نامیده می شوند قرار گیرند (که با عنوان فصل ها از آن یاد می شود). و حتی در صورت نیاز می توانند به زیر بخش یا زیر فصل هم تقسیم بندی شوند.


 

 scorm

پشتیبانی SCORM

سجام با استاندارد scorm سازگار بوده و قالب آن استاندارد است. بنابراین کلیه محتواهای SCORM می توانند به سیستم import یا از آن export گردد.

 

 progress

میزان پیشرفت

چندین شاخص نمایش تصویری برای نشان دادن میزان گذراندن دروس و وضعیت جاری آن هاسجام اطلاعاتی را تحت عنوان راهنمایی ارائه می نماید که میزان پیشرفت را بر اساس محتوا تحلیل می نماید و شما را برای مشاهده وضعیت اخیر خود و نیز بخش هایی را که برای تکمیل درس یا دوره باید بگذرانید، هدایت می نماید.


 reports

 گزارش ها

سجام حجم وسیعی از گزارش های از پیش تعیین شده را در اختیارتان قرار می دهد، اما مشکل اصلی یافتن رویداد مورد نظر شما در بین انبوه داده هاست. شما می توانید گزارشات سفارشی ایجاد نموده تا گزارش های متناسب با نیاز خود را دریافت نمایید.سجام انبوه زیادی از گزارش ها، که کلیه ابعاد روند آموزشی را پوشش می دهد، در اختیار شما قرار می دهد که برخی از آن ها عبارتند از: دسترسی ها به سیستم، مشخصه های سیستم مورد استفاده، تحلیل عملکردی کاربران یک درس یا دوره. شما می توانید از ایجاد کننده گزارش های سفارشی برای در برگرفتن اطلاعات مورد نظرتان استفاده نموده و گزارش های مورد نیاز خود را ایجاد نمایید.

 

communication 
ابزارهای ارتباطی
 بسته ارائه شده سجام شامل ابزارهای ارتباطی زیادی می باشد.سجام شامل چندین ابزار ارتباطی است. برخی از آن ها شامل: تقویم، چت، پیغام های شخصی، تالار گفتمان (فوروم)، اشتراک گذاری فایل ها، و ابزار های اشتراکی تولید محتوا می باشد.

 

 technology

 دانش فنی

سجام از آخرین دانش فنی وب بهره برده تا مطمین شود مورد پسند کاربران حرفه ای قرار می گیردسجام از آخرین تکنولوژی روز وب استفاده می نماید تا از یک تجربه خوب توسط کاربر مطمئن باشد. تعداد مختصری از این تکنولوژی ها عبارتند از: Ajax، LDAP، Unicode، scorm، n-tier-architecture، modular extensions، CSS و Strict DTD


 modular

 ماژولار بودن

بیش از این نیاز دارید؟ سجام می تواند بسته های کوچک و یا بزرگی را دراختیار شما قرار دهد که ابزارهای مورد نیاز شما در آن هاست و این بسته ها ماژول نام دارد.ماژول ها به شما امکان فراتر بردن خواسته هایتان از سیستم را نسبت به حالت پایه آن می دهد. ماژول ها از طریق درگاه مدیر سیستم نصب و فعال می گردد.


 search

جست و جو

 جست و جوی هر چیز و هر کسجست و جوی یک گزینه همیشه در دسترس در سجام است. شما می توانید به گونه ای موثر در داخل محتوای درس ها، پبام های شخصی و پیغام های داخل تالار گفتمان جست و جو نمایید.

 

امکانات افزایشی:

 

بسیاری از مجموعه های سازمانی پایگاه داده جامعی از کاربران خود دارند و کاربران سازمان با نام کاربری و رمز عبور واحد به سیستم های کاربردی دسترسی دارند. سامانه سجام امکان ارتباط با پایگاه Active directory را دارا بوده و کاربران سازمانی بدون نیاز به ثبت نام با همان رمز عبور سازمانی خود می توانند به سامانه وارد شوند.

 

دوشنبه, 25 -2668 16:48

بهینه سازی و طراحی وب سایت

بهینه سازی وب سایت

 

در صورتی که شما به اهمیت استفاده از فن آوری اطلاعات IT و قابلیت های نهفته در اینترنت پی برده باشید ، می توانید از ابزار قدرتمند بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو برای پیشبرد اهداف شخصی ، تجاری ، فرهنگی و حتی سیاسی و غیره خود یا سازمان خود استفاده ببرید . بدین منظور داشتن یک پایگاه اینترنتی یا همان وب سایت کارآمد با سیستم های طراحی شده مناسب برای جذب مشتری یا بازدیدکننده اولین ضرورت بوده و بستری برای اجرای برنامه های بعدی شما می باشد.ما با در اختیار داشتن آخرین دانش روز IT ، ابزارهای نرم افزاری تحت وب و آشنایی با شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی و با طی مراحل مختلف زیر، می توانیم به شما یا سازمانتان کمک نماییم و در کلیه مراحل شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کنیم.

 

 • تدوین استراتژی بازاریابی الکترونیک
 • استانداردسازی وب سایت و رفع ایرادات فنی یا طراحی گرافیکی آن
 • معرفی سایت به موتورهای جستجو
 • تبلیغات Online
 • افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو

 

سامانه جامع آموزشی مجازی

سجام ( سامانه جامع آموزشی مجازی ) ، سایت آموزشی شرکت اپرا، خدمت نرم افزاری نوین دیگریست در جهت پیشبرد اهداف آموزشی برای همه و به شکل برابر ، با استفاده از شیوه ها و روش های جدید آموزشی برای یادگیری هر چه سریع تر و بهتر مطالب آموزشی.

این سامانه آموزشی که از آن می توان به نام های دیگری مثل :سامانه جامع آموزشی مجازی ،  آموزش از راه دور، آموزش برخط ، سيستم مديريت آموزشي، سيستم مديريت دروس ، سامانه آموزش مجازی نام برد از بخش های و امکانات بسیاری تشکیل شده است . سیستم آموزشی سجام ( سامانه جامع آموزشی مجازی ) همانند یک آموزشگاه از سه نقش کلی مدیر ، استاد و دانشجو تشکیل یافته است در این سیستم آموزشی می توان درس های مختلف را به فراخور هر کلاس و با  موضوعات مختلف را ایجاد کد که دانشجویان هر گروه با عضویت در این کلاس ها می توانند از مطالب آموزشی آن بهره مند شوند استاد می تواند در این کلاس ها  آزمون هایی را در زمان های تعیین شده برای دانشجویان تعیین و با مدت زمان مشخص شده به صورت آنلاین برگزار کند همچنین در این کلاس ها می توان پروژه ها یی را با مدت مشخص برای گروهی از افراد تعیین کرد .

در این سیستم آموزشی می توان مطالب آموزشی را با محتوای صوتی و ویدئو های آموزشی در اختیار دانشجویان قرار داد . امکان انواع گزارشگیری از روند تحصیلی و میزان پیشرفت دانشجویان ، امکان انواع جستجو ها در هر بخش و امکان چت و گفتگوی افراد دربخش های مختلف از جمله امکانات بسیار این سیستم آموزشی می باشد به سجام (سامانه جامع آموزشی مجازی )وارد شوید  و از امکانات بسیار زیاد آن بهره ببرید: www.irlrn.ir  

 

فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از دیگر خدمات واحد نرم افزاری شرکت اپرا، در راستای خرید آسان، صرفه جویی در زمان و هزینه و ...، می باشد. اضافه کردن کالا، ایجاد سبد خرید، اتصال به سیستم بانکی، اتصال به سیستم پست، پیگیری سفارش توسط خریدار، مشاهده و ارسال سفارش‌ها توسط فروشنده، امکان مقایسه محصولات، یافتن کالای مورد نظر و.... از جمله امکانات متعددی است که ما در طراحی سایت فروشگاهی در اختیار شما قرار می دهیم. برخی از مواردی که امکان ارایه آن ها در فروشگاه وجود دارد

 • مدیریت کامل فروشگاه توسط شما (به زبان فارسی و یا ...)
 • امکان ایجاد فروشگاه چند زبانه
 • نمایش توضیحات، مشخصات فنی و گالری تصاویر برای هر یک از محصولات
 • امکان فیلتر کردن مشخصات توسط مشتری برای انتخاب بهتر
 • امکان مقایسه محصولات توسط بازدید کننده
 • تعریف دوره های زمانی تخفیف و فروش ویژه
 • سیستم مدیریت مقالات و اخبار فروشگاه
 • امکان همکاری جهت اخذ و درج نماد اعتماد
 • راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین
 • امکان ایجاد سرویس پیامکی برای فروشگاه
 • بهینه سازی SEO بر روی فروشگاه
 • آموزش کاربری فروشگاه
 • امکان پشتیبانی و به روز رسانی فروشگاه
 • ایجاد سیستم حراجی برای فروشگاه
 • ایجاد بخش های پرفروش ترین ها، پر بازدیدترین ها، محبوب ترین ها، تازه ها و ...

 نمونه کار: سایت فروشگاهی آزو

نمونه کار: سایت فروشگاهی هورانور

سایت جامع املاک

شرکت اپرا بمنظور تسهیل مدیریت فروش و اجاره املاک کشور برآن شده تا با طراحی سایت مدیریت املاک و مستغلات برای آژانس های املاک و فعالان و بنگاه املاک، سهمی کوچک در مکانیزه نمودن فروش و اجاره املاک در کشور به انجام رساند.

با مراجعه به  سایت جامع املاک می توانید ملک مورد نظر خود را با تمامی امکانات و مشخصات موجود برای فروش ثبت کنید و همچنین می توانید در سایت جامع املاک در صورت خرید ، ملکی متناسب با مشخصات و امکانات مورد نظر خود بیابید . با دسترسی به سایت جامع املاک می توانید بدون صرف زمان و بدون صرف هیچ هزینه ی اضافی به اطلاعات خرید و یا فروش ملک دسترسی داشته باشید ، ملک مورد نظر خود را متناسب با خواسته های خود بیابید و یا مشخصات کامل ملک خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به فروش برسانید. 

بنابر نیاز شما مشتریان عزیز، سایت مشاور املاک می تواند شامل امکانات زیر باشد :

  - ثبت املاک و مشخصات کامل
  - گزارش کامل از ملک های ثبت شده
  - ثبت نقشه روی گوگل و محل ملک
  - جستجوی حرفه ای بر روی فایل ها
  - ثبت آگهی در سایت
  - نمایش املاک ویژه
  - اخبار سایت
  - تعریف مناطق شهری
  - تعریف مشاورین به همراه اطلاعات تماس برای هر مشاور
  - امکان تعریف انواع معاملات
  - تعریف شاخه بندی های اصلی (زمین ، کلنگی ، مغازه ، تجاری ، اداری ، آپارتمان و ...)
  - امکان درج توضیحات اضافی در صورت نیاز
  - استفاده از تصاویر و یا فیلم با تعداد نامحدود برای هر ملک
  - امکان جستجوی پیشرفته در سایت بر اساس نوع ملک ، متراژ ، قیمت و....  

 

 

شبکه اجتماعی

شرک اپرا با داشتن سابقه بالا و درخشان و همچنین نیروی فنی قوی و حرفه ای می تواند شما را در طراحی سایت شبکه های اجتماعی از مشاوره تا پیاده سازی آن یاری نماید تا نه تنها شما بتوانید یک سایت شبکه اجتماعی داشته باشید بلکه بتوانید یک سایت حرفه ای و بسیار قوی داشته باشید که بتوانید از آن در آمد بالایی را کسب نمایید.

به شبکه اجتماعی ِ قدرتمند ِ مبتنی بر وب  شرکت اپرا وارد شوید و با سایر اعضا و کاربران سایت  در زمینه های گوناگون اطلاعات، تجربیات و نظرات خود را به اشتراک بگذارید . این سامانه یک شبکه اجتماعی است که  کاربران آن می‌توانند یک ارسال ، با طول بیشتر از 1000 کاراکتر به همراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته باشند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. کار کردن با این شبکه اجتماعی قدرتمند توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه امکان پذیر است!
 
از جمله ویژگی های این شبکه اجتماعی:
 • امکان عضویت برای کاربران سایت
 • جستجو افراد در سایت جهت یافتن دوستان برای کاربران
 • آپلود عکس و به اشتراک گذاشتن آنها
 • داشتن پروفایل برای هر کاربر و نمایش اطلاعات هر کاربر
 • ارسال پیام برای دوستان و امکان چت در سایت
 • نمایش افراد آنلاین در سایت
 • امکان درج کامنت و لایک برای پست دوستان
 • و .....
می باشد.

 

سایت شخصی مقامات و شخصیت های حقیقی و حقوقی و یا سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی 

بسیاری از افراد صاحب کرسی های سیاسی، علمی، هنری، فرهنگی و اقتصادی برای معرفی خود و آثار برجسته خود، اخبار و رویدادهای خود و ارتباط دو سویه با جامعه هدف تمایل به ایجاد یک پایگاه آنلاین داشته تا در امر مدیریت امور و اطلاع رسانی فرآیند ها در کمترین زمان ممکن انجام گیرد. در این خصوص می توانید به ما اعتماد نموده و این مهم را به ما بسپارید.

نمونه کار: پایگاه اینترنتی نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی (جناب دکتر عباسعلی پوربافرانی)

نمونه کار: سایت شهرداری بافران

بهینه سازی وضعیت جست و جو در موتورهای جست و جو گر

یکی از مهمترین رموز موفقیت و اثر بخشی وب سایت ها وضعیت قابل قبول در موتورهای جست و جو گر می باشد تا کلمات کلیدی مورد نظر بازدید کنندگان سایت شما را در صفحات ابتدایی نتایج جست و جو نشان دهد. هر چقدر شما در نتایج جست و جو در موقعیت بهتری قرار گیرید، حجم مراجعات شما به صورت تصاعدی رشد خواهد یافت. برای این کار ما شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.SEO یا همان search engine optimization فرآیندی است که انجام آن مستلزم رعایت نکات زیادی در مرحله طراحی و در زمان نگهداری سایت می باشد. برخی از نکات که به عنوان خطا در نظر گرفته می شود تاثیر بسیار زیادی بر افت رده بندی شما داشته و برخی از مشکلات به عنوان هشدار می باشد. که همه این ها باید با رعایت اولویت مرتفع گردد با کارشناسان ما صحبت کنید و از ایشان مشاوره بگیرید.

اخذ و راه اندازی گواهی SSL

بسیاری از کاربران در استفاده از سایت ها به خصوص سایت هایی که از کاربر اطلاعات شخصی اخذ می کند و یا تراکنش مالی در آن اتفاق می افتد، امنیت آن را بسیار با حساسیت بررسی می کنند و یکی از مهمترین نشان های امنیت سایت داشتن گواهی SSL می باشد. دریافت گواهی و راه اندازی آن را بر روی سایت و فروشگاه خود به ما بسپارید

 

 

ham
javidan
faranovin2
nabisa
nbt.p
pol
tat
ayande
 
 
Top
آیا به تازگی با مجموعه اِپرا آشنا شده اید؟ آیا تمایل دارید اطلاعات بیشتری از ما داشته باشید؟ More details…